Facebook Messenger už si můžete nainstalovat i na iPad!


Facebook Messenger už si můžete nainstalovat i na iPad!

Populární chatovací aplikace Facebook Messenger je dostupná v nové verzi s číselným označením 7.0. Ta přináší kýženou podporu pro tablety iPad, možnost ukládat videa natočená přes Messenger do složky Camera Roll a zlepšení stability.

Po dvou a půl letech od představení Facebook Messengeru pro mobilní telefony iPhone je aplikace umožňující snadnou komunikaci s přáteli také kompatibilní s iPady.

V App Store je umístěna jako univerzální, což napovídá, že nepřináší nic revolučního. Jedinou viditelnou změnou je, že vývojáři využili větší displeje iPadů.

Uživatel tak vedle samotné konverzace vidí i seznam ostatních vláken, mezi nimiž může snadno přepínat. Aplikace nadále umožňuje posílat fotografie, videa, samolepky (stickers) nebo volat.

‎Messenger
‎Messenger
Vývojář: Meta Platforms, Inc.
Cena: Zdarma

unnamed

159

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.