Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyAinol NUMY 3G Vegas: Jednoduchý tablet za 2 500 Kč, ze kterého...

Ainol NUMY 3G Vegas: Jednoduchý tablet za 2 500 Kč, ze kterého si zavoláte a napíšete SMS

Společnost Satomar rozšířila nabídku tabletů Ainol o model NUMY 3G Vegas. Přístroj nabízí podporu dvou SIM karet, GPS, Bluetooth, rychlá 3G data a velmi příznivou cenu.

Model NUMY 3G Vegas je dalším tabletem společnosti Ainol, který českým uživatelům nabízí možnost telefonování hned ze dvou SIM karet a současně také podporu 3G dat. Zařízení tak lze snadno využívat i jako mobilní telefon, kdy může uživatel standardně volat nebo psát textové zprávy.

Novinka Vegas tak navazuje na původní NUMY, oproti němu ale nabízí výhodnější cenu. Přístroj je dobře připraven i na navigační funkce díky podpoře technologie GPS. Současně nechybí ani Bluetooth ve verzi 4.0. Samozřejmostí je WiFi ve standardu 802.11 b/g/n.

Výkon tabletu je v případě modelu NUMY 3G Vegas podřízen co nejvýhodnější ceně. I tak se ale uživatelé dočkají často používaného a ověřeného grafického čipu Mali 400. Jako procesor je pak použit dvoujádrový MediaTek 8312. S touto výbavou tablet bez potíží zvládá nenáročné hry a výkon je dostatečný i pro běžnou práci v prostředí operačního systému Android 4.2 Jelly Bean. Interní paměť tabletu má kapacitu 8 GB a lze ji rozšířit microSD kartou s maximální kapacitou 32 GB.

Multimediální výbavu zajišťuje dvojice fotoaparátů. Přední snímač má rozlišení 0,3 megapixelu, zadní kamera pak zvládá pořizovat fotografie v rozlišení dva megapixely. Tablet je dodáván v kompletní české lokalizaci s přístupem do obchodu Google Play. Doporučená maloobchodní cena včetně všech poplatků pro NUMY 3G Vegas je 2 490 Kč.

Více informací o tabletech Ainol najdete na stránce www.ainol-novo.cz.

tablet 1Zdroj: TZ Ainol

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře