Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyAplikace OKI Mobile Print umožňuje tisknout přímo z tabletu nebo chytrého telefonu

Aplikace OKI Mobile Print umožňuje tisknout přímo z tabletu nebo chytrého telefonu

OKI Data Corporation vydává aktualizovanou aplikaci Mobile Print, která umožňuje tisknout přímo ze zařízení s operačním systémem Android. Novinka je volně ke stažení v obchodě Google Play a kompatibilní s širokým spektrem LED tiskáren i multifunkčních strojů společnosti OKI.

Aplikace Google Cloud Print dosud dovolovala uživatelům zařízení s Androidem tisknout na multifunkčních barevných tiskárnách LED formátu A4. Nová verze aplikace umožňuje obejít se bez cloudu a tisknout přímo z mobilního zařízení.

„Možnost přímého tisku ze zařízení Android na širokém portfoliu tiskáren i multifunkcí OKI umožní zlepšit služby poskytované koncovým zákazníkům,” uvádí Ján Ftáčnik, technický ředitel společnosti Oki Systems (Czech and Slovak). „Vzhledem ke zvyšující se poptávce po mobilním tisku budeme ve vývoji řešení tohoto typu i nadále pokračovat.“

Uživatelé mohou pomocí aplikace Mobile Print tisknout například soubory PDF, fotografie nebo webové stránky. Aplikace zahrnuje také funkce pro provádění úprav a oprav, které umožňují před tiskem odstranit například deformaci obrazu nebo vyvážit barvy.

Funkce lze využít třeba při tisku popsané tabule vyfotografované z mobilního telefonu. Mobile Print je kompatibilní se systémem OKI Print Job Accounting, který uživatelům umožňuje řízení tiskových úloh nebo omezení tisku, a to i při tisku v prostředí mobilních zařízení.

[appbox googleplay com.oki.mobileprint]

5


2 3 4

 

Zdroj: TZ  OKI

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře