Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyFacebook Messenger bude mít novou funkci: Zprávy, které se po hodině samy...

Facebook Messenger bude mít novou funkci: Zprávy, které se po hodině samy zničí

Největší sociální síť na světě testuje novou funkci. Uživatelé díky ní budou moci nastavit čas, kdy se jejich zpráva u adresáta sama zničí.

Pokud vedle Facebooku používáte třeba Snapchat, o této funkci máte velmi dobrou představu. Jedná se totiž v podstatě o to samé, jenom s tím rozdílem, že v Snapchatu se samy zničí posílané fotografie.

Funkce samozničení odeslaného textu či fotografií je velmi populární. Snapchat díky ní přitáhl hromadu lidí, čehož si jsou vědomi vedoucí pracovníci dalších sociálních služeb. Samozničující zprávy tak před nedávnem přibyly také do asijských sociálních sítí Wechat a Line.

Samozničitelné zprávy na Facebooku jsou podle prvních, převážně francouzských testujících velmi dobře vyřešeny. Ovládání je prý zcela jednoduché a přehledné a zprávy již nyní fungují tak, jak by měly. Co na tuto funkci říkáte? Chtěli byste, aby ji Facebook do světa opravdu pustil?

101911203-20140811-9125-674.1910x1000

Zdroj: Buzz Feed

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře