Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyEric Schmidt sepsal návod, kde vysvětluje přechod z iPhone na Android

Eric Schmidt sepsal návod, kde vysvětluje přechod z iPhone na Android

Vánoce patří u obchodníků mezi nejvýdělečnější období roku a ani letošní rok nebude v tomto výjimkou. A ví to samozřejmě i Eric Schmidt, který se právě proto nyní rozhodl podpořit prodeje androidích telefonů na Google+.

Bývalý šéf americké internetové společnosti Google zveřejnil na sociální službě návod, v němž popisuje, co dělat a jak postupovat ve chvíli, kdy si z obchodu přinesete domů své první zařízení s Androidem.

Schmidt užitečnou příručku údajně vytvořil hlavně proto, že většina jeho známých v poslední době vyměnila svůj iPhone za některý z nových androidů.

„Mnoho z mých přátel s iPhonem přechází na Android. Nejnovější highend telefony od Samsungu, Motoroly a Nexus 5 mají lepší displeje, jsou rychlejší a mají mnohem více intuitivní rozhraní. Jsou to skvělé vánoční dárky pro uživatele iPhonů!,“ píše mimo jiné Schmidt.

Jeho celý příspěvek najdete ZDE.

Google-CEO-Eric-Schmidt

Zdroj: Google+

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Bylo by možné jen tak pro zajímavost ten návod přeložit do češtiny i pro nás co angličtina není opravdu naším koníčkem? Předem děkuji.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře