Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyHuawei podepsal smlouvu o spolupráci s nejvyšší španělskou fotbalovou soutěží

Huawei podepsal smlouvu o spolupráci s nejvyšší španělskou fotbalovou soutěží

Nová smlouva s přední organizací profesionálního fotbalu, která byla podepsána v průběhu minulého týdne, přinese sdělení „Make it Possible“ známého čínského výrobce dalším spotřebitelům po celém světě.

Huawei oznámil, že 21. listopadu na oficiálním setkání v Pekingu podepsal smlouvu o spolupráci s nejvyšší španělskou fotbalovou soutěží Liga De Fútbol Profesional (LFP).

Tato sponzorská smlouva poskytne společnosti Huawei další příležitosti ke sdílení sdělení „Make it Possible“ novým zákazníkům. Společnost Huawei již navázala partnerství s několika nejlepšími fotbalovými týmy světa, včetně německé Borussie Dortmund (BVB) a italského AC Milan.

V České republice se Huawei stal hlavním partnerem extraligového hokejového týmu Rytíři Kladno.

Podle zpráv vydaných analytickými společnostmi IDC, Strategy Analytics a Canalys, byla společnost Huawei ve třetím čtvrtletí 2013 třetím největším světovým výrobcem chytrých telefonů.

LFP 2

 

Zdroj: Huawei TZ 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře