Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyEpické bitvy ve World of Warships zamířily do vesmíru

Epické bitvy ve World of Warships zamířily do vesmíru

Vesmír se stal místem velkých námořních bitev – v aprílovém eventu World of Warships.

Velkolepě pojaté bitvy v prostředí, kam se rozhodně se svými křižníky nikdy v běžném životě neodíváte, se uskuteční od 29. března do 11. dubna. Tradiční žertovně pojatý aprílový event tak míří tentokrát až do vesmíru.

Vývojáři ve hře představí rovnou devítku unikátníh Tier X vesmírných korábů I s jejich komandéry. Každá loď samozřejmě bude svoje plusy a mínusy, každá nabídne jiný způsob boje.

Níže tedy přehlídka některých z nich:

FlyFire: Dáváte přednost stroji, který jde jen těžko odhalit, pokud odhalen být nechce? Pak pro vás bude skvělou volbou model FlyFire. Mezi jeho přednosti patří elegantní konstrukce, výtečná raketová výzbroj a úžasné maskovací zařízení. Jako prototyp pro tuto nádhernou loď posloužil americký torpédoborec Gearing.

Galaxy: Galaxy bude vyhovovat těm, kteří rádi hledají to, co je pečlivě skryté, a překvapují nepřítele svými kvantově-kumulativními granáty. Její výzbroj v podobě emitoru neutrin černé díry navíc přijde vhod ve všech ostatních bojových situacích. Tato loď vychází z amerického křižníku Des Moines.

Hellcarrier: Je vaší parketou ovládání hejn dronů? Pak vám doporučujeme Hellcarrier. Dobývejte vzdálené kouty vesmíru! Jako prototyp pro tuto loď posloužila japonská letadlová loď Hakuryu.

Paris: Chcete kombinaci rychlosti a pancíře? Zkuste Paris! Jemné tvary a nestydatě rychlopalná děla! A nezapomeňte na jedinečné iontové trysky, navržené speciálně pro tento typ lodi. S jejich pomocí se v mžiku oka dostanete k jakékoliv hvězdě. Jejím původním modelem je francouzská bitevní loď République.

Zaya: Pluje jako hvězdný motýl, je krásná jako výbuch tisíce sluncí a hrozivá jako talurianský vakuový had — to je vše, co potřebujete vědět o elegantní kosmické lodi třídy Zaya. Tato kráska vychází z japonského křižníku Zao.Norma.

Aurora: „Fantomové neprojdou“ je hlavní motto inženýrů, kteří navrhli silný a majestátní křižník Aurora. Vzpomeňte si na tato známá slova, až budete tomuto neporazitelnému titánovi velet. Vychází z neméně majestátního sovětského křižníku Moskva.

Více se o Space Warships dozvíte na http://spacewarships.com.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře