Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyVe české hře Annotation of Love prožijte tři etapy vztahových peripetií

Ve české hře Annotation of Love prožijte tři etapy vztahových peripetií

Annotation of Love je soubor tří miniher a třech originálních českých písniček. Za poslechu autorských odrhovaček prožijte jednotlivé etapy lásky a vztahových peripetií. Hlavní hrdina On postupně prožije s Onou fázi zamilovanosti, hledání společných vlastností a poznávání se, a nakonec?

Tři minihry postavené na dosažení co nejvyššího skóre vás budou nutit se zdokonalovat a prověří tak vaše reflexy i mozek. Hry jsou časově uvozené délkou písničky. Skóre z jednotlivých her můžete porovnávat s ostatními hráči.

První minihra „Konkubína“ vás zavede do etapy úvodní zamilovanosti. Ať unikáte jakkoliv, nakonec vás to dostane, ale zkusit to můžete. Pomocí skoků unikejte šípům, které na vás Ona posílá. Ovládnutí techniky dvojskoku prověří vaši zručnost. Jeden bod získáváte za každý úspěšně přeskočený šíp, a naopak pokud o šíp zavadíte, bod ztrácíte.

V druhé minihře „Jako poslední den žijem“ se budete snažit najít společné vlastnosti Ona a Ony. Hra je formou netradiční varianty pexesa. Jsou dvě hromádky kartiček, přičemž první představuje vlastnosti Ona a druhá vlastnosti Ony. Postupně vybíráte z levé hromádky a snažíte se najít ekvivalent v pravé hromádce. Obrázky, které k sobě patří, nejsou stejné, ale vždy spolu souvisí. Nápověda v horní části obrazovky postupně ukazuje správné dvojice. Za každý nalezený pár se přičítá 10 bodů. Za špatně zvolený pár se bod odečítá.

Ve třetí minihře „Minimální trvanlivost“ se posunete do fáze, kdy prvek lásky vyprchává, a dostáváte se do fáze nelítostných soubojů. Postupem času si přestáváte rozumět a často se stane, že po vás jednoho dne začne létat UFO, tedy neidentifikované létající předměty. V této hře to budou předměty identifikované, konkrétně talíře. Pomocí dotyku na talíř ho rozbijete a za každý takový získáváte bod. Pokud vás talíř trefí, bod se odečte. Postupem hry se Ona naučí házet talířem rychleji, takže budete muset uplatnit dovednosti získané léty praxe při psaní na mobilu či klikáním myši.

Hra je k dostání na PC i mobily v běžných obchodech jako je Apple App Store, Google Play či Steam.

[appbox appstore id1334166870]

[appbox googleplay com.tombasonly.annotationoflove]

[appbox steam Annotation_of_Love]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře