Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyNa tuzemském trhu se začala prodávat nová bezdrátová sluchátka Energy Sistem

Na tuzemském trhu se začala prodávat nová bezdrátová sluchátka Energy Sistem

Energy Sistem uvádí na český trh dvoje nová sluchátka. Obě nabízejí bezdrátové připojení přes rozhraní bluetooth a podporují režim handsfree. Stejně jako na ostatní přístroje španělského výrobce, i na tyto novinky se váže nadstandardní tříletá záruka bez omezení.

Lehká bezdrátová in-ear sluchátka Energy Earphones Sport Bluetooth mají speciálně navržený anatomický tvar s měkkými silikonovými nástavci. Snadno se tedy přizpůsobí tvaru každého ucha, pevně v něm drží a zároveň účinně izolují hudbu od okolního hluku. Snadné a rychlé ovládání zajišťují tlačítka zabudovaná přímo na těle sluchátek. Technologie Bluetooth 4.1 s dosahem až deset metrů pak umožňuje sluchátka bezdrátově propojit s jakýmkoli kompatibilním elektronickým zařízením (se systémem iOS, Android, Windows, BlackBerry, atd.).

Vestavěná funkce handsfree s mikrofonem pro potlačení ruchu v okolí navíc zajistí bezproblémové vyřizování telefonních hovorů i během probíhajících sportovních aktivit. Sluchátka obsahují dobíjitelnou 100mAh lithium-polymerovou baterii, která dle informací výrobce zajistí na jedno nabití až osmihodinový poslech hudby.

16

Druhou představenou novinkou Energy Sistem jsou skořepinová sluchátka Energy Headphones BT1 Bluetooth s nastavitelným hlavovým mostem a polstrovanými náušníky. Konektivitu se smartphony zajišťuje Bluetooth 3.0 a ani v tomto případě nechybí funkce handsfree s podporou odfiltrování ozvěny a hluku, nebo integrovaný 300mAh akumulátor, který na jedno nabití údajně zvládne až osmihodinovou audio produkci.

Sportovní sluchátka Energy Earphones Sport Bluetooth si zákazníci mohou koupit za doporučenou koncovou cenu 1 000 Kč s DPH, model Energy Headphones BT1 Bluetooth je v prodeji za doporučenou koncovou cenu 599 Kč s DPH. Záruka je v obou případech tříletá.

15

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře