Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyVirtuál FAYN přidá k mobilním tarifům 100 volných minut zdarma

Virtuál FAYN přidá k mobilním tarifům 100 volných minut zdarma

Virtuální operátor FAYN, který kromě VoIP služeb nabízí i klasické volání v rámci GSM sítí, přidělí v březnu jako dárek všem svým zákazníkům využívajícím mobilní tarify balíček se sto volnými minutami navíc.

Prvního března přidělí FAYN všem svým stávajícím uživatelům mobilních tarifů zcela zdarma a bez jakýchkoli závazků či speciálních podmínek dalších 100 volných minut navíc. Stejnou porci volných minut získají také všichni noví zákazníci, kteří si během března aktivují jakýkoli mobilní tarif. Bonusové volné minuty budou k dispozici po celý měsíc březen a zákazníci je budou moci čerpat při volání přes internet (VoIP).

FAYN již od vstupu na trh mobilních služeb přibaluje ke všem svým mobilním tarifům zdarma i VoIP číslo pro výhodné volání přes internet. Tuto službu lze využít nejen jako moderní a levnou náhradu klasické pevné linky, ale výborně poslouží i pro nejlevnější volání z mobilu.

„Chtěli bychom naše zákazníky využívající mobilní tarify motivovat k vyzkoušení i druhé části našich služeb. Obě tyto technologie lze dnes snadno spojit a volat nejlevněji. Březen se 100 volnými bonusovými minutami tak může být nejlepším časem začít opravdu šetřit na telekomunikačních službách,“ uvedl k akci Lukáš Honek, ředitel společnosti FAYN.

5959

Technologie VoIP využívá jako přenosovou trasu internet, který je dnes téměř všude. Uživatelé s ní získají číslo klasické pevné linky, na které se jim každý dovolá. Využívat mohou nejen pevné či bezdrátové telefonní přístroje, ale také chytré mobilní telefony, počítače, notebooky či tablety. Tuto „pevnou“ linku si uživatelé navíc mohou vzít kamkoli a kdykoli sebou. Lze rovněž využít službu mobilní CLIP, kdy i při VoIP volání uvidí protistrana mobilní telefonní číslo volajícího. Do sítě FAYN si je možné přenést i stávající čísla pevných linek.

Zdroj: FAYNTZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře