Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyElektrokolo Bezior M1 nabídne parádní poměr výkon cena a sveze vás kam...

Elektrokolo Bezior M1 nabídne parádní poměr výkon cena a sveze vás kam budete chtít

Kdo bych chtěl dobrovolně šlapat do kopců, nebo vlastně i po rovině, když se může pohodlně vézt? S elektrokolem Bezior M1 lehce šlápnete do pedálů a pojede to skoro samo. Nějakých těch 80 kilometrů.

Představení Bezior M1  

Elektrokolo nabízí se svými 27,5″ koly parádní kompromis mezi na dnešní dobu už zastaralými 26″ a naopak na někoho moc velkými 29″ koly. Je vybaveno 250W motorem, který pohání 12,5Ah lithiový akumulátor. Ten můžete jednoduše odpojit a nabít v klidu doma nebo v garáži, z úplného vybití na plnou kapacitu to bude trvat 5-6 hodin. Výkon motoru s přehledem stačí na maximální rychlost 25 km/h a dokáže pomáhat při stoupání do pořádného kopce o sklonu až 35°.  Výrobce uvádí dojezd až 80 km, což by mělo bohatě stačit na běžné vyjížďky do přírody. Pokud se nerozhodnete vyšlápnout si na Sněžku, tak dojedete s podporou elektromotoru kam bude potřeba. Aniž byste museli na zádech vézt nabíječku a dávat si pauzičky na pivo Birell a dobíjení.

Vybavené na cesty

Elektrokolo je vyrobeno z vysoce odolné hliníkové slitiny a bez obav se na něm svezou i osvalení dlouháni nebo s osoby, co se dietními radami moc netrápí. Maximální uváděná nosnost je až 120 kg. Navíc jak se od pořádného horského kola očekává, přední vidlice je pěkně odpružená a tak umožní relativně pohodlnou jízdu i na hrbolatých cestách.

Kotoučové brzdy na předním i zadním kole umožní rychle reagovat na překážky na cestě. Pro snadnější zdolávání kopců výrobce slibuje 7 rychlostí. Tím je zřejmě myšlena zadní přehazovačka, ovšem na fotkách je vidět i přesmykač s více kolečky. Tak třeba převodů bude nakonec víc, i na řídítkách jsou vidět ovládací kolečka Shimano Revo Shift na obou stranách. 

 

Jak už je u elektrokol zvykem, motor o výkonu 250 W vám zásadně usnadní šlapání. Díky chytré elektronice dokáže přidat až 80% výkonu, takže se stačí jen lehce opřít do pedálů a kolo bude svištět i do kopečka. Samozřejmě, že si můžete zvolit i úsporný režim, kdy zapojíte svoje nohy a budete šlapat jako za starých časů. Ale protože díky akumulátoru má kolo pěkných 25 kilo, tak se trochu zapotíte. Ale nemusíte se bát, že když dojde energie, tak bicykl ponesete na zádech. Jen to půjde trochu ztuha, tak snad budete někde na vrcholu kopce a dolů to pojede samo.

Elektrokolo Bezior M1 koupíte na eshopu Tomtop. Cena v akci je 18385 Kč s DPH a dopravou zdarma z německého skladu bez komplikací s clem.

Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře