Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyLegenda se vrací do zpátky do World of Tanks! Vyzkoušejte Waffentrager auf...

Legenda se vrací do zpátky do World of Tanks! Vyzkoušejte Waffentrager auf E 100.

Během nadcházejícího turnaje „The Waffentrager: Legacy“ se hráči opět utkají s extrémně silnou zbraní rodiny von Kriegerů. Zahrají si v jednotce Harrier a odemknou si exkluzivní odměny. The Waffentrager je jednou z nejočekávanějších  každoročních kampaní tankistů a letos prohlubuje ještě víc svůj příběh. A navíctu máme nového padoucha, inženýrovu dceru Ermelindu. Akce bude probíhat od 26. září do 10. října

Bitvy v turnaji budou ve formátu 6 vs. 1 a před vstupem do bitvy si hráči budou muset vybrat jednu ze stran konfliktu. Harrier Squad, který se do bitev vrhá v rozsáhle upravených speciálních vozidlech a nebo Blitzträger auf E 110, neuvěřitelně silný ničitel tanků s posádkou jednoho hráče.

Aktualizovaný postup akcí je lineárnější a vizuálně srozumitelnější. Dosažením každého nového stupně získají hráči cenné herní předměty, jako jsou dvě unikátní členky posádky s exkluzivními hlasy, úpravy na téma události, dluhopisy, dny prémiového účtu, startovací balíčky Engineer a Harrier pro Gates. Z těch mohou hráči získat skvělá prémiová vozidla a další hodnotné ceny. A co je nejdůležitější, po dokončení závěrečné fáze postupu událostí budou mít hráči možnost pronajmout si legendární německý stíhač tanků. Waffentrager auf E 100 dostanete na 5 náhodných bitev. Pozor, další bitvy lze získat v Engineer’s Gate pomocí startérů.

Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře