Pondělí, 13 května, 2024
DomůNovinkyWorld of Tanks má 12 let a ve hře čeká spousty překvapení

World of Tanks má 12 let a ve hře čeká spousty překvapení

Od 12. do 22. srpna poběží akce se speciálními bojovými misemi, skutečně fajnovými odměnami a výročními mincemi, které navíc můžete vyměnit za cenné herní dobroty a jedinečné prvky pro přizpůsobení vašich ocelových koní.

Vezměte si sluneční brýle a sbalte si ručník, protože letos v létě pořádá World of Tanks velkou plážovou oslavu 12. narozenin z pohodlí vašeho domova! Až do konce srpna se vaše garáž stane místem, kde získáte celou řadu odměn.

Každý tankista, který se přihlásí do hry v kterýkoli den narozeninové akce, získá zdarma 2D styl Only Twelve. Navíc, když se hráči v den konání akce přihlásí poprvé, získají jeden den prémiového účtu navíc. Celkem tedy na hráče čeká sedm dní prémiového účtu.

Za každou denní bojovou misi získáte 5 výročních mincí, které lze ve speciální sekci herního obchodu vyměnit za dluhopisy, osobní rezervy, členy posádky, dny prémiového účtu, styly, zábavné možnosti přizpůsobení a další cenné věci. Velké mise přinesou kromě hlavních odměn dalších 20 mincí navíc.

A aby oslava pokračovala v pořádně nadupaném tempu, hráči, kteří splní libovolné tři denní bojové mise, získají Lago M/38. Zbrusu nový, rychle střílející švédský prémiový tank III. úrovně. Ideální na potrápení herních nováčků v Tier III. bitvách!

Uriy Kuryavyi, ředitel společnosti World of Tanks, říká, že se vyplatí navštěvovat plážovou párty každý den. „Dávejte si pozor na velké slevy, prvky úprav, vybavení, spotřební materiál, volné XP a přepočet XP posádky a další. V určitých dnech očekávejte  dvojnásobné a dokonce pětinásobné XP za první výhru u každého vozidla. World of Tanks to letos v létě určitě pořádně rozjede!“ řekl Uriy.

Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře