Úterý, 23 dubna, 2024
DomůNovinkyDrylands je stylové postapokalyptické RPG viděné pohledem z boku

Drylands je stylové postapokalyptické RPG viděné pohledem z boku

Postapokalyptické RPG Fallout inspirovalo spoustu zajímavých RPG včetně nedávno představeného Hardboiled, nebo nejnovějšího Drylands. Zatímco Hardboiled však přišlo s klasickou hratelností, Drylands je zcela originální.

Drylands je pohledem z boku nahlížené RPG, v němž se ujmete lovce odměn a pokusíte se změnit osud jaderným výbuchem zpustošené krajiny. Během svého dobrodružství potkáte spoustu zajímavých lidí, jejichž příběhy jsou pěkně vykresleny a proto vás děj naprosto pohltí.

Za splnění misí, ať už hlavních či těch vedlejších dostáváte zkušenostní body a za ně potom zajímavé perky. Ty použijete nejen při toulce krajem, ale i v početných soubojích, které jsou jednou z hlavních ingrediencí hry. Souboje probíhají v reálném čase a i přestože nejsou kdovíjak komplexní, často vás dokáží překvapit.

Klíčem k vyhraným soubojům jsou samozřejmě zbraně, které díky procedurálnímu generování statistik nikdy nejsou stejné a dále již zmiňované perky. Ty však vedle potyček můžete použít i v dalších situacích, například při hackování počítačů, ovládání dronů atd. Nakonec potěší i možnost nastavení vlastního způsobu ovládání, což na dotekových zařízeních hráčům často hodně ulehčí.

Jak už vám asi došlo, Drylands je velmi komplexní. Proto vám doporučujeme, abyste si jej vyzkoušeli na vlastní kůži. Předpokládáme, že vás chytí stejně jako nás v redakci.

[appbox appstore 635361610]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře