Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyVIDEO: Revoluční smartphone od Lenova má laserový projektor

VIDEO: Revoluční smartphone od Lenova má laserový projektor

Společnost Lenovo se před několika dny pochlubila naprosto revolučně vybaveným smartphonem. A teď nemáme na mysli super výkonný procesor, nebo předimenzovanou paměť RAM. 

Konkrétně mluvíme o laserovém projektoru, který dokáže přeměnit každý povrch na vlastní dotekovou plochu. Díky tomu například položíte smartphone před sebe a on vám na stůl promítne klávesnici, jejímž prostřednictvím si zahrajete hru, nebo naťukáte znění e-mailu.

Díky laserové technologii bude promítaný obraz ostrý na jakémkoliv povrchu a pod jakýmkoliv úhlem. A právě proto by mohl být používán dokonce i k promítání prezentací nebo filmů.

Kdy se tohle zařízení dostane mezi lidi zatím není známo. Názornou ukázku toho, co smartphone dovede, můžete shlédnout ve videu níže.

Zdroj: Phone Arena

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

5 KOMENTÁŘE

      • to je jasný že je to koncept a tohle vypadá taky na slušný koncept. Dokud nevyřeší baterku tak zůstaneme jen u konceptů…

    • Iphone měl nápad ale nikdy to nevydal… lenovo nemá originální nápad ale aspoň to vydá… 😀

      • To je teda blbost, ten nápad měl někdo kdo vydal video o conceptu iPhonu 5ky. Pochybuji, že by tento nápad měl od Applu/Apple o tom přemýšlel… Maximálně mohlo lenovo použít nápad od tohoto conceptáře…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře