Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyDokončil hru Super Mario Bros. 3 za dvě sekundy. Mrkněte se

Dokončil hru Super Mario Bros. 3 za dvě sekundy. Mrkněte se

I když většina lidí na hru Super Mario Bros. 3 už asi zapomněla, stále se mezi námi najdou tací, kteří se k ní vrací nebo se dokonce specializují na to, jak ji nejrychleji dokončit.

Patří k nim také uživatel reddit fóra s přezdívkou ais523, který se nedávno zúčastnil akce nazvané Summer Games Done Quick, kde se různí nadšenci snaží projít hry od začátku do konce v co nejrychlejším čase.

A právě tento nadaný mladík se postaral o nový rekord ve hře Super Mario Bros. 3, kterou se mu podařilo dokončit za pouhé dvě sekundy. Nešlo samozřejmě o klasické hraní.

ais523 využil zranitelnosti v bezmála třicet let staré skákačce, když se mu za pomocí maker podařilo simulovat stlačení tlačítek šest tisíckrát za sekundu a hra zaslané příkazy chápala jako kód. Díky tomu se instalatér Super Mario v podstatě okamžitě objevil ve finálním levelu před princeznou. Podívejte se na video:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře