Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyDeutsche Telekom pracuje na aplikaci Stresový manažer

Deutsche Telekom pracuje na aplikaci Stresový manažer

Do německého Hannoveru se v minulých dnech sjela esa světa nových technologií, aby se pochlubila svými novinkami na veletrhu CeBIT. Společnost Deutsche Telekom zde představila aplikaci nazvanou Stresový manažer, která z hlasu uživatele pozná, v jakém stavu se nachází, a navrhne mu možnosti, jak se stresu zbavit.

Aplikace by měla při dlouhodobějším používání snížit úroveň stresu uživatelů a zlepšit jejich vnitřní klid pomocí jednoduchých cvičení.

Ta doplňují rady pro masáže hlavy, relaxační videa, písničky a zvuky.

Strestový manažer byl naprogramován, aby zaměstnancům s velkou zodpovědností ve velkých firmách pomohl úspěšně zvládat stres a zvýšil jejich spokojenost a produktivitu.

V současné době aplikace existuje pouze v testovací verzi, s velmi omezených rozsahem funkcí. Až bude dokončená, budou si ji moci stáhnout majitelé iPhonu 4, 4S a iPhonu 5 s operačním systémem iOS 6 a vyšším. Do budoucna se počítá také s verzí pro Android.

Zdroj: Deutsche Telekom

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře