Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy S IV pro Čínu na prvních fotografiích. Ano, vyrobený je...

Samsung Galaxy S IV pro Čínu na prvních fotografiích. Ano, vyrobený je z plastu

Jen několik dní před představením Galaxy S IV se na jednom čínském diskuzním fóru objevily fotografie neznámého zařízení s kódovým označením GT-I950. Dle některých se nejspíše jedná o variantu chystaného mobilu podporující dvě SIM karty pro mobilního operátora China Unicom.

Stejně tak ale může jít o některý z prototypů, který se od finálního produktu v mnohém odlišuje.

Neznámé zařízení je osazeno pětipalcovým displejem s Full HD rozlišením 1920 × 1080 pixelů, čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 1,8 GHz, 2 GB RAM a třináctimegapixelovým fotoaparátem.

Ačkoli několik lidí, co už měli možnost Galaxy S IV spatřit na vlastní oči, tvrdilo, že mobil má hranatý design bez zaoblených hran, není vyloučeno, že se ve skutečnosti opravdu díváme na finální podobu nadcházející vlajkové lodi.

Jisté je dnes pouye jedno ? Galaxy S IV bude znovu vyrobený z plastu. V rozhovoru pro server ZDnet tuto informaci potvrdil viceprezident mobilní divize ve společnosti Samsung, Y.H. Lee.

Plasty prý usnadňují kompletaci zařízení stejně jako usnadňují jejich sériovou výrobu ve velkých objemech.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/S4specs/“/]

Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře