Středa, 12 června, 2024
DomůNovinkyDead Trigger! Krvavá řežba se zombíky v perfektní grafice

Dead Trigger! Krvavá řežba se zombíky v perfektní grafice

Brněnské studio Madfinger games stojící za celosvětové úspěšnou střílečkou Shadowgun ohlásilo svou novou hru s názvem Dead Trigger. Ta po vizuální stránce vypadá fantasticky. Výsledný dojem pak ještě umocňuje to, pokud ji hrajete na zařízeních s čipsetem nVidia Tegra 3.

?Jsme velmi hrdí na to, že můžeme oznámit naší první FPS hru pro mobilní zařízení. S využitím nových technologiií ke zvýšení vizuálního zážitku představuje titul Dead Trigger, který znamená další krok v naší produkci. Ale není to jen otázka grafiky, velmi tvrdě pracujeme i na dalších herních mechanismech, uvedl generální ředitel českého studia Marek Rabas.

Hra je stejně jako Shadowgun postavena na enginu Unity od Unity Technologies. Vaším úkolem v ní bude likvidace všech zombíků, kteří se vám připletou do cesty. Těšit se můžete na rozmanitý zbraňový arzenál a také na spoustu krve a rozstříknutých mozků.

Dead Trigger vyjde v průběhu tohoto měsíce na iOS a Android.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře