Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyRenaissance Blood THD: další ukázka schopností platformy nVidia Tegra 3

Renaissance Blood THD: další ukázka schopností platformy nVidia Tegra 3

Na konci týdne se v Google Play objevil další titul, která využívá vysokého výkonu čtyřjádrového čipsetu Tegra 3. V blízké budoucnosti by měla být vydána i verze pro starší zařízení s Tegrou 2, nicméně přesný termín zatím nebyl upřesněn. Zápletka hry je zajímavá. Po smrti Leonarda da Vinciho je vaším úkolem najít jeden důležitý vynález, co po sobě slavný vizionář zanechal.

Renaissance Blood THD je hra postavená na Unreal Enginu 3 odehrávající se v období renesance. Protože je šitá na míru Tegře 3, můžete od ní očekávat perfektní grafiku ? textury s vysokým rozlišením, přesvědčivé vizuální efekty, jako je efekt vody, kouř nebo např. různé světelné efekty.

Ponořte se do světa, kde věda s alchymií stanovily jasná pravidla, a probojujte si cestu přes hordy nepřátel s nádherným zbraněmi inspirovanými Da Vinciho vynálezy.

Renaissance Blood THD (82 Kč): odkaz pro stažení

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře