Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyDark Meadow: The Pact vypadá na zařízeních s Tegrou 3 božsky!

Dark Meadow: The Pact vypadá na zařízeních s Tegrou 3 božsky!

Majitelé jablečných zařízení ji milovali a jistě si ji zalíbí i příznivci Androidu. V Google Play se dnes objevila velmi kvalitní hororová hra Dark Meadow: The Pact, která je postavena na populárním Unreal Enginu 3.

Jednoho dne se probudíte v nemocnici, resp. v tom, co z ní zbylo. Kolem vás to vypadá docela děsivě.Vaším úkolem je dostat se z tohoto ponurého místa nejrychleji, jak jen to bude možné.

Vyzbrojeni jste kuší (na boj na dálku) a mečem (bude se vám hodit při kontaktních soubojích). Boj o váš život začíná.

Společnost Phosphor Games Studio se na první pohled poměrně dost inspirovala populární sérií Infinity Blade. Můžete se tedy očima hlavního hrdiny rozhlédnou po místnosti a kochat se detailními texturami, ale tam, kam zamýšlíte jít, zkrátka neprojdete. Vše je nalinkováno tak, jak chtěli vývojáři.

Hru si zahrajete pouze na zařízeních s výkonným čtyřjádrovým čipsetem nVidia Tegra 3 (např. smartphonu HTC One X nebo tabletu Transformer Prime). Na druhou stranu nic není zadarmo, Dark Meadow: The Pact díky tomu vypadá opravdu fantasticky.

Dark Meadow: The Pact: odkaz pro stažení

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře