Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyCut The Rope 2: Zelenou příšerku Om Nom znovu nakrmíme v zimě

Cut The Rope 2: Zelenou příšerku Om Nom znovu nakrmíme v zimě

Na mobilních zařízeních nesmírně populární hra od ruského vydavatelství ZeptoLab se dočká dalšího pokračování. Těšit se můžete na nové postavy, vylepšené herní mechanismy a zcela nový příběh. Cut the Rope 2 má stanovený termín vydání na letošní zimu. K dispozici bude pro Android, iOS a Windows Phone 8.

V jedné z nejznámějších her pro smartphony a tablety musí hráč dostat cukrovinky do chřtánu zeleného čipery jménem Om Nom, které jsou zavěšené na jednom nebo více lanech. Zároveň jde také o to nasbírat až tři zlaté hvězdy.

Zatímco zpočátku nemá s obtížností jednotlivých logických úkolů problém ani malé dítě, později – kdy se ve hře objevují další prvky, jako bubliny nebo teleporty, se často musí ohánět i kovaný pařan.

První díl Cut The Rope zaznamenal do dnešního dne už více jak 400 milionů stažení. Momentálně má hra 60 milionů měsíčních uživatelů.

CTR2_Logo_Vert-631x492Zdroj: AndroidGuys

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře