Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung vydá Galaxy S4 v odstínu zlaté, napodobuje Apple a jeho iPhone...

Samsung vydá Galaxy S4 v odstínu zlaté, napodobuje Apple a jeho iPhone 5S

Samsung zatraktivní nabídku svého klíčového modelu Galaxy S4 o nové barevné verze. Nově bude vrcholný smartphone k dostání také ve zlatohnědé a zlatorůžové edici, informace byla publikována na Twitteru pobočky Samsungu ve Spojených arabských emirátech. Korejský výrobce bohužel zatím neupřesnil, na jakých trzích se telefony budou prodávat a zatím se tak můžeme pouze dohadovat, zda mezi nimi bude i český nebo slovenský trh.

Galaxy S4 se zlatým nádechem nepostrádá eleganci a z běžné nabídky se opravdu vymyká. Je však otázka, zda se nové modely dostanou do celosvětového prodeje a tedy se objeví například také u nás. V tuto chvíli nemáme žádné informace ani o koncové ceně.

Samsung exkluzivními edicemi reaguje na nedávno představený iPhone 5S, který je kromě bílé a černé k dispozici také v odstínu šampaňské zlaté.

galaxy-s4-gold-edition

Zdroj: AndroidAuthority 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře