Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyContract Killer 2 je v Google Play. Chladnokrevný nájemný zabiják je zpět!...

Contract Killer 2 je v Google Play. Chladnokrevný nájemný zabiják je zpět!

Jsem Jack Griffin, elitní superzabiják. Pamatujete si mě? V akční hře Contract Killer 2, která je od minulého týdne dostupná v elektronickém obchodu pro Android, na vás čeká prostředí plné kriminálníků, různých živlů a mafiánských bossů, které budete muset jednoho po druhém poslat na onen svět.

Jack si výborně rozumí s odstřelovací puškou, brokovnicí, pistolemi a dalšími zbraněmi. Pokud na to ale přijde, výtečně zvládá také techniky boje muže proti muži.

V případě zakázek, kdy budete muset eliminovat cíl na velkou vzdálenost, se vám bude hodit puškohled. V boji na střední vzdálenost pak oceníte tlumič, díky kterému nevzbudíte pozornost okolí. V boji jeden na jednoho se zase budete muset spolehnout na vaší obratnost a rychlost.

Střílečku Contract Killer 2 si můžete pořídit zdarma. Hra podporuje mikrotransakce, takže pokud chcete, můžete si za skutečné peníze dokoupit lepší a účinnější zbraně.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/ Contract Killer 2/“/]

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře