Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyAktualizace lítačky Jetpack Joyride přinesla dvě nová vznášedla

Aktualizace lítačky Jetpack Joyride přinesla dvě nová vznášedla

iOS verze megahitu Jetpack Joyride, což je jedna z nejlepších běhaček/lítaček, které si na mobilní zařízení můžete stáhnout, byla aktualizována o dva nové jetpacky (vznášedla). Podle výpisu na App Storu bylo také opraveno několik chyb a vylepšen výkon hry pod iOS 6.

Úkol hry je jednoduchý. Jste Barry Steakfries, znuděný úředník a roztomilý hrdina na jednosměrné cestě za dobrodružstvím, který má na zádech připevněný jetpack pro vznášení. Při hraní na vás čekají všemožné nástrahy (rakety, laserová pole a další), které musíte zdolávat nebo se jim vyhnout. Pokud se vám to nepovede, tak končíte, a hrajete od začátku. Tečka.

Hra disponuje snadným ovládáním. Hlavní hrdina automaticky upaluje do cíle. Vy pouze manévrujete mezi překážkami. Oba nové jetpacky si můžete pořídit za 55 tisíc zlatých mincí. Vítaným vylepšením jsou i opravy zálohování na iCloud.

Jetpack Joyride pro iOS můžete z App Storu stahovat zdarma.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře