Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyChytré hodinky od Samsungu nově spárujete se systémem iOS

Chytré hodinky od Samsungu nově spárujete se systémem iOS

Chytré hodinky Samsung Gear včetně modelů S3, S2 a Fit2 jsou nyní kompatibilní se systémem iOS. Od uplynulého víkendu si mohou uživatelé z App Store stáhnout aplikaci Samsung Gear S pro produkty Gear S2, S3 a aplikaci Samsung Gear Fit pro hodinky Gear Fit2.

„Neustále hledáme způsoby, jak zlepšit naši nabídku. Nasloucháme našim zákazníkům a plníme to, po čem touží – jako například možnost spárovat naše špičkové technologie nositelné elektroniky s platformou iOS,“ říká Younghee Lee, výkonný viceprezident globálního marketingu divize mobilní komunikace společnosti Samsung Electronics. „Díky propojení Androidu a iOS nabízíme zákazníkům další varianty využití našich produktů.“

Seznam kompatibilních zařízení s novými aplikacemi Samsungu: iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone a iPhone 7 Plus SE (iOS 9.0 a novější).

[appbox appstore id1117310635]

[appbox appstore id1117312500]

tscreen696x696 screen696x696 (1)

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře