Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyLG Signature W7: 2,57 mm tenký televizor, který na zdi drží magnety

LG Signature W7: 2,57 mm tenký televizor, který na zdi drží magnety

Společnost LG ukázala na veltrhu CES špičkový 4K OLED televizor Signature W7, který je neskutečně tenký. V pasu má pouze 2,57 mm a na stěnu ho můžete připevnit pomocí magnetického systému. Cenu novinky výrobce zatím neprozradil, ale jistě bude patřit k tomu nejdražšímu na trhu.

Jistě se možná sami sebe ptáte, jak se výrobci podařilo tak tenkého profilu dosáhnout. Pak vězte, že veškerá elektronika televizoru je schovaná v soundbaru, který je s televizí spojen pomocí jediného plochého kabelu. Ten se stará o přenos televizního signálu i napájení.
TV podporuje technologii Dolby Vision a samozřejmě i formáty HDR jako HDR10 či HLG a je připravena i na Advanced HDR od Technicolor. 4K HDR obsah by měly v průběhu roku nabídnout on-line služby jako Amazon, Netflix či Vudu.

Signature W7 se bude nabízet s úhlopříčkou 65 a 77 palců, tedy 164 a 197 cm. V obchodech se oba modely mají objevit příští měsíc.

LG SIGNATURE OLED TV W_1

LG SIGNATURE OLED TV W_2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře