Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyChuwi Hi13: ultra jemný displej a procesor Apollo Lake

Chuwi Hi13: ultra jemný displej a procesor Apollo Lake

Čínský výrobce Chuwi představil v rámci konání veletrhu CES špičkový tablet Hi13. Ten se snaží uživatele lákat na vysoké rozlišení displeje, připojitelnou klávesnici a úsporný procesor architektury Goldmont (Apollo Lake).

Hlavním lákadlem zařízení je 13,5palcový displej s rozlišením 3 000 × 2 000 pixelů (poměr stran 3:2), světelností 400 nitů a 100% pokrytím barevného prostoru sRGB. Nové Chuwi pracuje pod taktovkou čtyřjádrového procesoru Intel Celeron N3450, kterému jsou k dispozici 4 GB operační paměti. Vnitřní paměť čítá 64 GB, nemalou část ovšem zabere systém Windows 10.

Součástí výbavy je i dotykové pero, pro psaní poznámek na displeji, a odnímatelná klávesnice, díky které se tablet promění v kompaktní notebook. Pro připojení periferií a dobíjení akumulátoru s neupřesněnou kapacitou poslouží USB-C konektor.

Cenu ani dostupnost tabletu Chuwi Hi13 prozatím neznáme.

hi13_01

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře