Sobota, 18 května, 2024
DomůNovinkySamsung chce letos dodat do obchodů 60 milionů kusů Galaxy S8

Samsung chce letos dodat do obchodů 60 milionů kusů Galaxy S8

Samsung s osmou generací Galaxy S chce přikročit k velkému úspěchu. Podle serveru The Investor, který se odvolává na zdroje obeznámené se situací, plánuje firma za celý letošní rok dodat operátorům a do obchodů 60 milionů kusů svého top smartphonu.

Samozřejmě množství dodávek se nerovná kusům, které se dostanou do kapes koncových uživatelů. V každém případě jde o ambiciózní plán, protože ani jedna z posledních tří generací nepřekročila magickou hranici 50 milionů prodaných kusů. Naposledy se to podařilo modelu Galaxy S4, který byl vydán v dubnu roku 2013 a platí dosud za nejúspěšnější chytrý telefon jihokorejského výrobce.

Premiéra Samsungu Galaxy S8 se jinak kvapíkem blíží a informace o jeho výbavě se začínají množit. Podle některých zpráv má chystaný top telefon přijít s revoluční koncepcí, kdy prakticky celé jeho čelo bude tvořit displej. To se pravděpodobně stane. Stejně tak nemá chybět skener oční duhovky, který již výrobce použil u problematického Notu 7.

Na trh by měl Galaxy S8 dorazit ve dvou velikostech. A stejně jako u telefonů Applu, větší z chystaných samsungů má mít dvojitý fotoaparát.

Původně se spekulovalo, že Samsung Galaxy S8 uvede začátkem roku. Nakonec však nástupce populárních „es sedmiček“ ukáže až v březnu nebo dubnu.

s7

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře