Pátek, 10 května, 2024
DomůRecenzeChristmas HD - Skvělá živá tapeta pro Android s tématikou Vánoc

Christmas HD – Skvělá živá tapeta pro Android s tématikou Vánoc

Možná se mezi vámi najdou tací, kteří považují Vánoce za něco zcela výjimečného. Vánoční horečka postihla, ať už v dětství nebo v dospělosti, nejednoho z nás. Pokud se v ní nacházíte právě nyní, věřte, že podobně naladěni jsou i někteří vývojáři, kteří se snaží vánoční čas přenést i do našich chytrých telefonů.

Jedním z kroků, jak přiblížit uživateli smartphonů vánoční pohodu, je rozsáhlá živá tapeta, kterou si můžete přizpůsobit dle svého skoro do každého detailu. Aplikace Christmas HD promění vaše pozadí telefonu v typickou vánoční místnost, která už jen čeká na Ježíška.

Jedna místnost, 7 obrazovek

Živá tapeta se rozprostírá na všechny obrazovky telefonu a každá má svůj vlastní obsah. Vánoční stromeček nalezneme vždy na poslední obrazovce, tedy úplně vpravo. Dále je zde také pohled na krb a na okno, za nímž padají sněhové vločky. Prostřední obrazovka je vždy věnována pohledu na krb a ponožky, které se jemně pohybují díky horkému vzduchu z krbu. Nápisy na ponožkách lze opět měnit dle libosti a lze  upravit i jejich počet, záleží na velikosti vaší rodiny. Nad krb si poté můžete umístit jednu z pěti možných dekorací.

Poslední dvě části nám ukazují kalendář a počet dní, kolik ještě zbývá do Vánoc. U toho samozřejmě nesmí chybět detailní pohled z okna, pohled na cukrový, vánoční přání, horký nápoj a fotografi dle vlastního výběru z databáze aplikace nebo přímo od vás.

Screenshot_2013-12-19-22-38-56

Široká variabilita

Tuto živou tapetu si lze přizpůsobit dle svého díky obsáhlým možnostem nastavení. Doladit si tak můžete skoro každý detail, který se vám nezdá. Máte letos stromeček do červena a zde je modrý? Nevadí. Stačí jít do menu aplikace a navolit si barvu ozdobných koulí nebo jiných doplňků.

To samé by se dalo říci i o fotografiích na stole nebo nad krbem, kam si můžete umístit například rodinnou fotku a trochu si živou tapetu zosobnit. Jednou z dalších nabídek je i volba místnosti v závislosti na tom, kolik do Štědrého dne zbývá dnů. Ti z vás, kteří přebírají tradici z USA, kde se dárky rozbalují až druhý den ráno, mají možnost volby i vánočního rána.

Screenshot_2013-12-19-22-39-34

Bonusy a Závěr

Christmas HD nabízí možnost zakoupit si schránku s pohledem na domov. Praktická využitelnost spočívá v tom, že pokud vám přijde zpráva nebo e-mail, schránka se otevře. Nesmíme zapomenout, že se opět vše odehrává ve vánoční atmosféře, kde nechybí ani hromady sněhu.

Pokud se tedy vezete na vlně pohody, cukroví a velkého očekávání, co 24. prosinec přinese, tuto aplikaci rozhodně doporučuji. Christmas HD stojí dvacet korun.

Screenshot_2013-12-19-22-43-50

 

[appbox googleplay com.dualboot.apps.christmas]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/christmashd/“/]

Jan Tipmann
Jan Tipmann
Pisálek zaměřený především na Android hry a aplikace a do nedávna redaktor ohledně novinek a recenzent zařízení. Mimo jiné rád jezdím na kole nebo hraji fotbal.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře