Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyHTC má nový Android pro dvě SIM. Jmenuje se Desire 400

HTC má nový Android pro dvě SIM. Jmenuje se Desire 400

Tchajwanský výrobce zanedlouho začne prodávat nový smartphone Desire 400. Nasvědčují tomu informace z oficiálních stránek ruského a ukrajinského zastoupení HTC. Výbava nového modelu je však chudší a nepřináší nic zásadně nového, s čím bychom se už nesetkali.

Desire 400 bude mít čtyřjádrový procesor Snapdragon 400 taktovaný na frekvenci 1,2 GHz a 4,3palcový displej s WVGA rozlišením 480 × 800 pixelů.

Paměť RAM má kapacitu 1 GB a hlavní fotoaparát, umístěný na zadní straně, rozlišení osm megapixelů. Ten podporuje automatické ostření a při zhoršených podmínkách mu k lepším výsledkům pomáhá blesk.

Vestavěná paměť nabídne kapacitu 4 GB a nejspíše ji půjde pomocí paměťových karet dále zvětšit. V novém HTC najdeme také podporu technologií Bluetooth, WiFi a GPS.

Telefon bude napájet baterie s kapacitou 1800 mAh. Plusem je i přítomnost Androidu Jelly Bean a podpora dvou SIM karet. O dostupnosti a ceně HTC Desire 400 nemáme v tuto chvíli k dispozici žádné informace.

HTCZdroj: hintdigit

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře