Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyČEZ ON-LINE: Sledujte své výdaje za energie a mobilní služby na mobilním...

ČEZ ON-LINE: Sledujte své výdaje za energie a mobilní služby na mobilním telefonu

Po vstupu českého energetického koncernu ČEZ na mobilní trh se společnost rozhodla usnadnit svým zákazníkům správu všech svých služeb (elektřina, plyn a mobil) prostřednictvím nové mobilní aplikace.

Cílem ČEZ ON-LINE je nabízet plnohodnotný a komplexní nástroj pro zákazníky, díky kterému si budou moci samostatně spravovat svůj účet přímo z mobilního telefonu. Aplikace zároveň sníží zatíženost Call centra energetického koncernu.

Klient může v rámci aplikace pro Android či iOS pracovat s komoditami elektřina, plyn a mobil. V přehledném menu se uživateli budou zobrazovat jen ty komodity, které od ČEZ aktivně odebírá.

Aplikace nabízí dva způsoby využití – jeden je přístupný bez a druhý s přihlášením uživatele. V anonymní části aplikace se zákazník dostane k základním údajům o společnosti: kontakty ČEZ, nejbližší pobočky společnosti a seznam odkazů na její web.

Naopak, už přihlášený uživatel si navolí segmenty, které chce, aby mu aplikace zobrazovala. Další bannery tvoří odkazy na zprávy od společnosti, místa odběru služeb, správu účtů mobilních čísel a platby. Klient tak díky aplikaci sleduje:

– Místo odběru služby: název odebírané komodity / popis fakturace
– Nedoplatek / fakturu před splatností – klient může přejít do sekce záloh a faktur
– Simulaci spotřeby, čímž si zvýší přehled o předpokládané fakturační částce a může si rozumně nastavit zálohovou platbu
– Online změna výšky zálohy
– Historii plateb
– Vývoj spotřeby na jednotlivých odběrných místech
– Telefonní číslo / telefonní čísla: informace o aktuálním balíčku služeb, cenu za zúčtovací období, volné minuty a informace o datovém limitu, nastavení elektronické faktury a fakturační adresy. Zákazník si také může měnit nastavení balíčku služeb, jejichž nabídku má v rámci aplikace zpřístupněnou. Díky aplikaci odešle požadavek, a požadovaná změna tarifu mu bude automaticky zavedena

[appbox googleplay cz.cez.macol]

[appbox appstore id915416411]

CEZ3

CEZ1

CEZ2Zdroj: ČEZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře