Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyTakhle vypadá zadní strana Nexusu 9, nového supertabletu od Google

Takhle vypadá zadní strana Nexusu 9, nového supertabletu od Google

Zdá se, že o tabletu Nexus 9, už víme téměř všechno. Známe kompletní specifikaci, datum představení a nyní se díky borcům z @upleaks můžeme podívat i na to, jak vypadá jeho zadní část.

Designové zpracování zadní strany připravovaného přístroje je podobné jako u Nexusu 5. A to není vůbec na škodu. Nový Nexus 9 se tedy bude moct chlubit soft touch povrchem, který je velice příjemný na dotyk a je menším lapačem otisků prstů a jiných nečistot.

Výrazným prvkem zadní strany je podélné logo Nexus, dole je menším písmem uveden výrobce HTC. V levém horním rohu zadní části se nachází výrazná čočka fotoaparátu. O přisvícení scény za špatných světelných podmínek se postará jedna LED.

Co se týče další výbavy, Nexus 9 má dostat bezmála devítipalcový displej s vysokým rozlišením 2 560 × 1 440 pixelů a výkonný hardware značky nVidia. V prodeji by zařízení mohlo být koncem měsíce. K představení má dojít na tiskové konferenci 16. října.

nexus9

 

Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře