Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyCES 2015: Vznášející se reproduktor není sci-fi, jmenuje se Air 2 a...

CES 2015: Vznášející se reproduktor není sci-fi, jmenuje se Air 2 a nebude ani moc drahý!

Na výstavě CES v Las Vegas bylo představeno další velmi pokročilé zařízení, u kterého se člověk cítí jako ve sci-fi bijáku. Jedná se o levitující reproduktor Air 2. 

Reproduktor Air 2 je zaoblený podobně, jako vžitá představa o objektech UFO. Jeho zaoblený, mírně splácnutý vzhled je vyšperkovaný kovovým povrchem. Kromě toho, že Air 2 skvěle vypadá a když ho člověk zahlédne, alespoň napoprvé mu z něj spadne brada, by měl být Air 2 také funkční. Díky levitaci reproduktor neztrácí energii v žádném směru a hudba se tak dobře line všemi směry.

Air 2 levituje za pomoci silných magnetů, které jsou umístěny jak v těle samotného zařízení, tak i v základně. Vzhledem k tomu je před první použitím reproduktor nad základnou potřeba správně vycentrovat, k čemuž slouží drobná pomůcka speciálního tvaru. V útrobách zařízení se pak nachází akumulátor, který lze nabíjet přes USB konektor na základně.

Se zdrojem hudby Air 2 komunikuje prostřednictvím Bluetooth 4.0.

Cena reproduktoru Air 2 byla stanovena na 200 dolarů, což v porovnání s ostatními luxusními reproduktory není zase tak moc. Jak se vámreproduktor líbí? Uvažujete o jeho koupi?

2203211_levitujuci-reproduktor-air2-zdroj-touchofmodern-com

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře