Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyAlcatel OneTouch Pixi 3: Multiplatformní smartphony s Androidem, Windows Phone, nebo Firefox...

Alcatel OneTouch Pixi 3: Multiplatformní smartphony s Androidem, Windows Phone, nebo Firefox OS

Kompaktní telefony nižší cenové úrovně nabídnou 3G i LTE konektivitu. Jejich hlavní výhoda však spočívá v tom, že výrobce je bude nabízet hned se třemi různými systémy. Dostupné budou s Windows Phone, Androidem a Firefox OS.

Řada Pixi 3 uživatelům přináší celkem čtyři cenově dostupné smartphony s úhlopříčkou od 3,5 do 5 palců. 3G/4G LTE konektivitu nabízejí modely s 4, 4,5 a 5palcovými displeji, jen 3G připojení potom nejmenší model s obrazovkou úhlopříčky 3,5 palce.

Každý z telefonů bude v prodeji v celkem devíti barvách – černé, bílé, oranžové, červené, růžové, žluté, zelené, světle modré nebo stříbrné.

U všech modelů řady Pixi 3 uživatelé získají možnost volby jednoho ze tří oblíbených operačních systémů. Spolu s velikostí přístroje si budou moct vybrat i svou oblíbenou platformu, ať už jde o Android, Windows Phone nebo Firefox OS. Jednotlivé modely jsou hardwarově totožné, na vás bude zvolit si systém, který bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám. Výhodou je i funkce Dual SIM, díky níž můžete používat dvě SIM karty (pracovní a soukromou) v jednom zařízení.

Smartphony řady Pixi 3 se objeví také na českém a slovenském trhu. Dostupnost jednotlivých modelů, operačních systémů a ceny budou upřesněny v průběhu prvního čtvrtletí roku.

PIXI_3 3OS Color range

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře