Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyCES 2015: Samsung Galaxy S6 Edge vyjde jen v limitované edici 10...

CES 2015: Samsung Galaxy S6 Edge vyjde jen v limitované edici 10 milionů kusů

Učaroval vám smartphone Samsung Galaxy S6 Edge tak, že si ho hodláte zakoupit? Tak to byste si měli pořádně hlídat předobjednávky. Samsung se totiž rozhodl vyrobit ho jen v limitované edici. 

V limitované edici Samsungu Galaxy S6 Edge se podle korejského giganta vyrobí pouze 10 milionů kusů. To sice není zrovna málo, neboť některým společnostem se 10 milionů kusů smartphonu nepodaří prodat ani za dva roky, nicméně Samsung má obrovskou základnu fanoušků, kteří jsou schopni nakoupit mnohem větší objem zboží. Limitace výroby Samsugu Galaxy S6 Edge tak moc nedává smysl. Chce Samsung tímto krokem zvýšit prestiž výrobku a tím i zájem zákazníků? Nebo je to jakási forma reklamy? To se asi nikdy nedozvíme.

Co se týče hardwarových specifikací smartphonu, Samsung Galaxy Edge S6 by měl nabídnout 5,5″ QHD Super AMOLED displej a uvnitř něj bychom měli najít procesor Snapdragon 810 nebo Exynos 7420 Octa. Smartphone by měl být dále vybaven 3 GB paměti RAM a až 20,7 Mpix fotoaparátem.

Ačkoliv Samsung svůj zaoblený klenot přivezl na výstavu CES, za zavřenými dveřmi ho zde ukazuje pouze svým obchodním partnerům. Oficiální představení Samsungu Galaxy S6 Edge je naplánováno až na výstavu MWC v Barceloně, která se uskuteční v únoru. Do té doby nám nezbývá nic jiného, než trpělivě čekat.

Samsung-Galaxy-S6-EDGE-640x346

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře