Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyCES 2015: Lenovo Vibe Band VB10 s e-ink displejem vydrží na jedno...

CES 2015: Lenovo Vibe Band VB10 s e-ink displejem vydrží na jedno nabití až týden!

Vedle notebooků a zajímavých smartphonů společnost Lenovo na výstavě CES nezapomněla ani na nositelnou elektroniku, tzv. wearables. Tu pokrývá dalším velmi neotřelým zařízením Lenovo Vibe Band VB10, jenž bude vybaveno e-ink displejem. Pro zájemce to znamená jediné – v porovnání s ostatními produkty vydrží tento náramek velmi dlouho nabitý. 

Vůbec první chytrý náramek, nebo chcete-li hodinky od Lenova, by na jedno nabití měly vydržet až jeden týden. Se svým smartphonem Vibe Band VB10 spárujete prostřednictvím Bluetooth. Jakmile to uděláte, budou vám do náramku chodit notifikace, které si vyberete, například upozornění na zmeškané hovory, došlé zprávy atd. Samozřejmostí pak je monitorování vaší aktivity během dne a její vyhodnocování. V tomto se tedy Vibe Band VB10 netváří nijak objevně.

Co vedle e-ink displeje zákazníky na Vibe Band VB10  naopak zaujme je jeho voděodolnost a jednoduchý, ale velmi neotřelý design.

Mezi zákazníky by se náramek měl dostat co nejdříve, nejpozději však na sklonku jara a to za cenu přibližně 89 dolarů.

lenovo-vibe-band-vb10-ces-2015-640x480

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře