Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyHuawei vypouští z názvosloví svých chytrých telefonů název Ascend

Huawei vypouští z názvosloví svých chytrých telefonů název Ascend

Čínská společnost Huawei přestává v označení svých mobilních telefonů užívat slovo Ascend. Od změny si slibuje zjednodušení názvosloví i dosažení lepšího povědomí o značce mezi zákazníky. Světová trojka v prodeji smartphonů o tom dnes novináře informovala prostřednictvím zástupce Ondřeje Hampla.

Uvedená změna se týká veškeré interní i externí komunikace chytrých telefonů Huawei v obchodních i marketingových aktivitách výrobce i aktivitách jeho obchodních partnerů.

Výrobky a služby Huawei se používají ve více než 170 zemích a slouží více než třetině světové populace. Firma Huawei rovněž po celém světě založila více než 28 výzkumných a vývojových center, mimo jiné ve Spojených státech, Německu, Švédsku, Rusku, Belgii, Finsku, Francii, Irsku, Itálii, Velké Británii, Indii a Číně.

mate

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Huawei se tím snaží vymezit se svou řadu „Ascendů“ proti Honoru, který pojmul jako samostatnou značku. Bude to přehlednější.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře