Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyCena špičkového Samsungu Galaxy S4 se propadla pod 9 000 Kč

Cena špičkového Samsungu Galaxy S4 se propadla pod 9 000 Kč

Galaxy S4 od Samsungu kvůli příchodu nástupnického modelu zlevnil na historické minimum. Podle nákupních rádců heureka.cz a zbozi.cz je teď možné smartphone zakoupit za cenu nepatrně nižší než devět tisíc korun.

Samsung Galaxy S4 se začal prodávat loni v dubnu za oficiální cenu 16 999 Kč. Na podzim pak v rámci různých slevových akcí a předvánočních slev zlevnil na zhruba 11 000 Kč. Nyní se cena tohoto stále velmi dobře vybaveného telefonu, kvůli blížícímu se zahájení prodeje nástupce S5, ještě snížila.

U řady prodejců je k dostání za méně než 9 000 Kč. Nutno ovšem podotknout, že jde o modely z takzvaného šedého dovozu.

Smartphone z oficiální české distribuce seženete za necelých 11 000. Stále se také dají najít prodejci, kteří si přístroj cení na více než 17 000 korun.

S

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Teď je jen otázka jestli to někdo koupí za takovou cenu, když je to neofficiální distribuce a můžu to být i kopie 1:1… reálná cena je pořád těsně pod hranicí 10 000,-

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře