Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyCall of Duty Modern Warfare je za dveřmi! Majitelé GeForce jsou Game...

Call of Duty Modern Warfare je za dveřmi! Majitelé GeForce jsou Game Ready

Vydání Call of Duty: Modern Warfare je za dveřmi a hráči s počítači s grafikou GeForce si budou již v den vydání moci vychutnat hru na maximum díky certifikovaným Game Ready ovladačům. Kromě Modern Warfare drivery 440.97 WHQL nabízejí také vylepšený herní zážitek v titulu The Outer Worlds.

Jako oficiální partner PC verze Call of Duty: Modern Warfare spolupracovala společnost Nvidia úzce s Activision a Infinity Ward na tom, aby grafická stránka hry nabídla špičkovou úroveň kvality. Výsledkem spolupráce všech stran tak je například implementace ray tracingu v reálném čase nebo zpřístupnění funkcí Ansel a Higlights.

Hráči, kteří se chystají upgradovat své herní vybavení, mají nyní také jedinečnou příležitost využít balíčku GeForce RTX Call of Duty: Modern Warfare. Díky němu mohou do 18. listopadu obdržet Call of Duty: Modern Warfare při koupi vybraných karet GeForce RTX nebo jimi osazených notebooků či PC sestav úplně zdarma.

Nové ovladače Game Ready 440.97 WHQL můžete stahovat ze stránek zde.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře