Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyHuawei P30 Pro v pěkné variantě Mystic Blue zamířil na český trh

Huawei P30 Pro v pěkné variantě Mystic Blue zamířil na český trh

Huawei P30 Pro si díky svému špičkovému fotoaparátu získal nejednoho nadšence do fotografií. Nyní navíc potěší také milovníky designu. Do prodeje totiž míří barevná varianta s názvem Mystic Blue, u které zádní strana přináší plynulý přechod mezi lesklým a matným povrchem, což vypadá velmi pěkně.

Záda telefonu s kombinací lesklé a matné plochy vzhled ozvláštňuje. Zatímco horní část, kde se nachází fotomodul, je vyrobena z lesklého materiálu, spodní část, za kterou smartphone běžně držíme, má matný povrch. Díky tomu nedochází k ulpívání otisků prstů na zádech přístroje, jak je u skleněných zad mobilů zvykem.

Huawei P30 Pro v provedení Mystic Blue bude na českém trhu k dispozici ve verzi s 6GB operační pamětí a 128GB vnitřním úložištěm za cenu 22 490 Kč. Zda časem Huawei do tuzemských obchodů dodá i růžovou variantu Misty Lavender, která má zadní stranu rovněž rozdělenou mezi lesklou a matnou část, stále nevíme.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře