Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyByl zahájen prodej lístků pro MČR v počítačových a mobilních hrách

Byl zahájen prodej lístků pro MČR v počítačových a mobilních hrách

PLAYzone zahajuje předprodej vstupenek na největší herní akci roku, kterou je Mistrovství ČR v počítačových hrách a Vodafone Mistrovství ČR v mobilních hrách v rámci festivalu Life! Zakoupení vstupenky opravňuje návštěvníka ke vstupu na celé výstaviště ve dnech konání festivalu, tedy 9. až 11. listopadu.

Stejně jako v loňském roce bude možnost v předprodeji exkluzivně získat prémiové balíčky plné odměn. Velkou letošní novinkou je kategorie VIP v limitovaném počtu 100 ks, která vedle dalších výhod a třídenního vstupu na celé výstaviště nabízí i speciální edici mikiny s motivy Mistrovství České republiky v počítačových a mobilních hrách, kterou si domů budete moci odnést ve stylovém PLAYzone batůžku. Tento speciální balíček pro opravdové gamery bude k dostání za 1 500 Kč. Nižší varianta s označením Premium bude dostupná v jednodenní i třídenní variantě za 350 Kč, respektive 550 Kč. Klasická jednodenní vstupenka bude v předprodeji i na místě stát klasických 150 Kč.

Exkluzivní balíčky kategorie Premium a VIP skrývají tyto odměny pro lepší zážitek:

Unikátní MČR mikina (velikosti S, M, L, XL nebo XXL) – pouze VIP
PLAYzone batoh – pouze VIP
Vstup na celé výstaviště
Přednostní vstup na bar
Lepší sezení
1×/3× lístek do tomboly
1×/3× chlazený Semtex
1× časopis SCORE
Exkluzivní visačka s klíčenkou na krk
Zařazení do Windows 10 soutěže o modifikovaný počítač Alza GameBox GTX1080Ti

Velká Windows 10 soutěž

Pořadatel MČR, agentura PLAYzone, se ve spolupráci se společností Microsoft rozhodla pokračovat v loňské spolupráci, díky které mohl náhodně vylosovaný návštěvník vyhrát výlet na libovolnou herní akci v Evropě. V letošním roce bude odměna spíše věcná než zážitková. Tentokrát se bude hledat nejoblíbenější domácí streamer a každý, kdo si v předprodeji zakoupí lístek kategorie VIP nebo Premium (jednodenní i třídenní), bude mít šanci svému oblíbenci dát hlas. Právě tímto hlasem se můžete zařadit do slosování o modifikovanou herní počítač Alza GameBox GTX1080Ti, o niž proběhne slosování v neděli odpoledne na počítačové stage.

Předprodej vstupenek probíhá výhradně na adrese www.mcrpc.cz/listky pro počítačové hry a na adrese www.mcrmobil.cz/listky pro hry mobilní. Veškeré uvedené předměty v rámci VIP a Premium lístků získají jejich držitelé přímo na výstavišti během akreditace nebo na informačním stánku PLAYzone v pavilonu B. Prémiové služby jsou platné pouze v pavilonu B, kde se koná Mistrovství ČR v počítačových hrách a Vodafone MČR v mobilních hrách. Vstupenka držitele neopravňuje k jiným VIP/prémiovým vstupům v rámci festivalu Life!

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře