Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyNové rozšíření pro Kingdom Come: Deliverance už v úterý!

Nové rozšíření pro Kingdom Come: Deliverance už v úterý!

Populární česká hra Kingdom Come: Deliverance se již brzy dočká dalšího rozšíření. The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon, které přinese nové úkoly týkající se milostných eskapád mladého pana Ptáčka, vychází přesně 16. října, tedy v úterý.

„Srdce našeho oblíbeného rytíře Jana ptáčka se opět rozeznělo z překypujících citů, které chová ke své… nové vyvolené. Druhé DLC pro Kingdom Come: Deliverence se točí kolem jeho milostného dobrodružství a je tedy i na Jindrovi, nejen na schopnostech našeho udatného milovníka, aby Milostná dobrodružství bodrého rytíře Jana Ptáčka mělo šťastný konec,“ píší vývojáři na Steamu.

Nové DLC před vás postaví celkem tři úkoly. V nich se nebudou pouze číst milostné básně, pořádat noční dostaveníčka či zdržovat rozhořčený otec, ale dostanete se i do tábora chladnokrevných lapků, do probíhajícího turnaje v kostkách a dalších nesnází. Nevyhnete se ani podvádění, vylupování hrobů, hledání vrahů a vraždění.

The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon vychází pro PC, Xbox One a PlayStation 4.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře