Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyBrothers in Arms 3 pro Android a iOS nabídne grafiku, kterou znáte...

Brothers in Arms 3 pro Android a iOS nabídne grafiku, kterou znáte z PC a konzolí

Třetí pokračování válečné akce Brothers in Arms si budou moci zahrát i majitelé smartphonů a tabletů. Hra by měla poskytnout nejen úchvatnou atmosféru, ale i opravdu kvalitní grafickou podívanou. Potvrzují to první screenshoty, které vypadají fantasticky.

Hra bude vydána na začátku příštího roku a příliš se toho o ní zatím neví, snad jen s výjimkou toho, že bude dostupná pro dvě nejpopulárnější platformy, tedy Android a iOS. V úvahu připadá i vydání verze pro Windows Phone. Pokud se tak stane, dojde k tomu nejspíše až v průběhu roku 2014.

Brothers in Arms 3 bude klasická střílečka z pohledu třetí osoby zasazená do období druhé světové války, ve které budete svádět nelítostné boje s nacisty v úchvatné grafice.

O dalších detailech hry zatím raději nechceme spekulovat, Gameloft nás jistě v příštích týdnech bude o všem podstatném informovat.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Brothers in Arms /“/]

Zdroj: AndroidNext

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře