Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyBose Portable Home Speaker je odolný, umí multiroom a podporuje hlasové ovládání

Bose Portable Home Speaker je odolný, umí multiroom a podporuje hlasové ovládání

Bose Portable Home Speaker nabízí 360stupňový zvuk s mohutným basovým základem. Nechybí zvýšená odolnost vůči prachu a vodě, takže si repráček můžete vzít s sebou i do přírody, a podporován je i  streaming hudby pomocí populárních služeb, jako například Spotify či Deezer.

Portable Home Speaker podporuje připojení pomocí technologií Bluetooth a Wi-Fi. Nabíjení reproduktoru s výdrží až dvanáct hodin probíhá pomocí konektoru USB-C nebo lze využít samostatně prodávanou základnu, do níž lze reproduktor postavit.

Portable Home Speaker je součástí rodiny chytrých reproduktorů Bose druhé generace. Lze ho tak kombinovat se systémy Home Speaker, Soundbar 500 a 700 pro bezdrátový rozvod hudby v celém bytě či domě s možností využití streamingu. Pro tento účel podporují všechny uvedené systémy hudební služby, jako například Spotify, Deezer či internetová rádia Tune In, ke kterým jsou přímo připojeny pomocí vestavěné podpory a Wi-Fi rozhraní.

Pro ovládání Portable Home Speakeru lze využít mobilní aplikaci Bose Music, případně digitální asistenty Google a Alexa. Základní funkce, jako úpravu hlasitosti, přesun mezi skladbami a připojování k dalším zařízením pomocí bluetooth, je možné ovládat také pomocí tlačítek umístěných na reproduktoru.

Nový chytrý reproduktor Bose Portable Home Speaker je na našem trhu k dostání za cenu 9 590 Kč a samostatně dodávaná volitelná nabíjecí základna stojí 790 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře