Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyZnáme dostupnost a cenu skládací žiletky Motoroly Razr

Známe dostupnost a cenu skládací žiletky Motoroly Razr

Razr od společnosti Motorola patřil před díky své tenké skládací konstrukci k těm nejpopulárnějším telefonům na světě. Letos se tato mobilní ikona vrací v modernější podobě a navíc i s ohebným displejem. V USA se smartphone začne prodávat začátkem ledna příštího roku a ke konci měsíce se měla dostat i na evropský trh.

Jako první se nového Razru v Evropě dočkají uživatelé ve Švédsku, kteří za telefon zaplatí 1 599 eur, což je v přepočtu necelých 41 tisíc korun. Nová Motorola se tak zařadí po bok nejdražších telefonů na trhu. Ohledně dostupnosti na českém a slovenském trhu zatím nemáme žádné informace.

Připomeňme, že Motorola Razr má 6,2palcový displej. Když jej však složíte, můžete využívat druhou 2,7palcovou obrazovku pro zobrazení základních notifikací. Právě displej je největším tahákem mobilu, hardwarově (zejména procesor Snapdragon 710) jinak nový Razr spadá do střední třídy. K absolutní špičce nepatří fotoaparát telefonu.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře