Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyBlack Friday: Navigace od Sygic bude levnější o 80 procent

Black Friday: Navigace od Sygic bude levnější o 80 procent

Pokud jste ještě neuvažovali nad letošními vánočními dárky, máme pro vás i vaše blízké dobrý tip. Cena prémiové licence navigace od Sygic s doživotními bezplatnými aktualizacemi bude během Black Friday a Cyber Monday (23. až 26.11) lacinější o 80 procent.

Mapu Evropy tak můžete získat za pouhých 269,99 Kč. Když se navíc rozhodnete pro balíček s dopravními informacemi v reálném čase, pak jej pořídíte jen za 379,99 Kč.

Jestli už máte licenci koupenou, Sygic myslel i na vás. Zlevněné jsou všechny doplňkové funkce:

Real View navigace (79,99 Kč) – Poznat místo, na které právě jedete, pouze pomocí mapy může být náročné. Právě proto v Sygicu vymysleli doplněk, který využívá technologii rozšířené reality a zadní kameru v telefonu – trasu promítá přímo do skutečného světa.

Head-up displej (79,99 Kč) – Zimní dny jsou krátké. Pokud vám během nočního řízení vadí svíticí displej s navigací, pak zkuste tento doplněk, který promítá všechny potřebné informace přímo na čelní sklo v příjemné světelné intenzitě.

DashCam (79,99 Kč) – Při používání navigace tento chytrý doplněk zaznamenává vše, co se stane před vaším vozidlem. Po příjezdu do cíle nebo po kolizní situaci můžete záznam uložit a později ho využít ve svůj prospěch.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře