Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyDo prodeje směřuje Mistrova edice herního setu Hornet od Yenkee

Do prodeje směřuje Mistrova edice herního setu Hornet od Yenkee

Nový herní set Hornet je vlajkovou lodí v gamingovém portfoliu od Yenkee. Sada myši s 5000 dpi a spínači OMRON, kovem vyztužené klávesnice s rozsáhlým nastavením maker a sluchátek se 40 mm měniči, je nyní k dispozici v limitované Mistrově Edici. Balení navíc obsahuje podložku pod myš ve stejném designu.

Sniper button a 5000 dpi

Hlavní předností myši Hornet je optický senzor PIXART 3325 s rozlišením až 5000 dpi. Nový model dále přináší vylepšenou ergonomii, spínače OMRON s životností až 10 milionů stisknutí a deset plně programovatelných tlačítek. Myš lze pomocí software přizpůsobit přesně podle potřeb uživatele. Hmotnost je modifikovatelná díky závažím na spodní straně. Pro hráče akčních her je na těle novinky umístěný takzvaný Sniper Button, který převede po zmáčknutí myš do AIM režimu, kdy se sníží dočasně hodnota dpi s cílem jednoduššího zamíření.

Klávesnice s neonovým podsvícením

Klávesnice má rovnou 26 kláves s garantovanou životností 10 milionů úhozů, funkci Antighosting a zámek Win-Lock, který zabrání nechtěnému vyvolání úvodní obrazovky během hraní. Pro příznivce maker výrobce vytvořil speciální software, pomocí kterého lze makra dodatečně upravovat nebo rovnou přiřazovat jednotlivým klávesám požadované funkce. Nastavení lze uložit ve třech profilech. Designově lze klávesnici sladit pomocí sedmi různých typů podsvícení.

Sluchátka s 40 mm měniči

Set Hornet obsahuje i headset s mikrofonem. Velké náušníky mají poskytovat dostatečné tlumení okolních ruchů. „Sluchátka mají 40 mm měniče, které dokáží přehrát jakýkoliv zvuk bez jakéhokoliv zkreslení,“ uvádí Goran Setler, zástupce značky Yenkee. Sluchátka mají na svém 2,4 metru dlouhém kabelu spínač na ztlumení mikrofonu, a zároveň ovladač hlasitosti.

Mistrova edice

Set je k dispozici ve speciální Mistrově edici, která souvisí s kampaní Vyzvi Mistra, za níž stojí známí YouTubeři EvilBender47 a Nakashi. Počet kusů je limitovaný na dva tisíce kusů.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře