Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyBattlefield V zdarma ke grafickým kartám GeForce RTX, nová vylepšení a aktuální...

Battlefield V zdarma ke grafickým kartám GeForce RTX, nová vylepšení a aktuální Game Ready ovladače

Společnost Nvidia i nadále přináší množství novinek. Uživatelé díky tomu mají možnost získat s grafickou kartou zdarma hru Battlefield V a ve stejném titulu si zasoutěžit prostřednictvím Shot With GeForce. Inovací se dočkala hra Wolfenstein II: The New Colossus, která získává technologii Adaptive Shading. A nově uvolněné Game Ready ovladače podporují hru Darksiders III.

Hráči, kteří si do 7. ledna příštího roku, respektive do vyprodání zásob, zakoupí ve vybraných obchodech nové grafické karty GeForce RTX 2080 Ti, GeForce RTX 2080, GeForce RTX 2070 nebo stolní počítače jimi osazené, získají hru Battlefield V zdarma. Akce se účastní vybraní partneři Alfa COMPUTER, Alza.cz/.sk, CZC.cz, T.S.BOHEMIA, 100Mega, AT Computers a eD´system.

Nvidia spouští také soutěž v Battlefieldu V pro herní nadšence využívající technologii Ansel. Hráčům ukládá pořídit fotografii v režimu War Stories v singleplayerové kampani. Pro zařazení do soutěže je nutné nahrát fotku na stránku ShotWithGeForce.com, sdílet ji na sociálních sítích s hashtagem #SHOTWITHGEFORCE a označením @NVIDIAGeForce. Soutěž probíhá až do 16. prosince.

Wolfenstein II: The New Colossus je prvním titulem využívajícím další pokročilou technologii platformy GeForce RTX, Adaptive Shading (NAS), kterou obdržel v aktualizaci ze včerejšího dne. Hra profituje z několika nových vylepšení, které přináší architektura Turing při využití Vulkan API a v porovnání s architekturou Pascal by měla nabídnout až 70% nárůst výkonu. NAS je kombinace mnoha technik architektury Turing pro proměnlivé stínování, která zvyšuje výkon a kvalitu renderovaných scén tak, že vyčlení různé množství výkonu pro zpracování v různých oblastech dané scény.

A aby toho nebylo málo, Nvidia dnešním dnem uvolnila také Game Ready ovladače pro hru Darksiders III. Stahovat je můžete odsud.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře