Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkyBattlefield 1 dostal velký update, přinesl hardcore servery

Battlefield 1 dostal velký update, přinesl hardcore servery

Válečná akce Battlefield 1 se dočkala velké podzimní aktualizace. Vývojáři podle svých slov brali v potaz připomínky a ohlasy hráčů. Hra by díky tomu měla být ještě zábavnější, rozmanitější a vyváženější.

„Mezi prvky, kterým jsme věnovali pozornost, byl režim Operations. Ve zkratce platí, že jsme posílili útočící stranu. Abychom podpořili efektivitu útočícího týmu, navýšili jsme celkový počet tiketů v Operations & Grand Operations a zkrátili jsme dobu, kterou útočníci potřebují k zajištění vlajek,“ píší vývojáři.

Update dále přináší hardcore servery (v závislosti na konkrétním nastavení umožňují vypnout minimapu, zaměřovací kříž nebo funkci označování hráčů) či program pronájmu serverů pro Battlefield 1. Nová služba umožní pronajmout si vlastní server pro Battlefield 1 v privátním režimu s možností nejrůznějších vlastních nastavení herního systému.

V některých battlepacích je nově k dispozici také zkušenostní bonus pro celé družstvo, battlepacky lze zakoupit v nabídce „Get Battlepacks“ a z nabídky Multiplayer se nyní dostanete k uživatelským hrám (Custom Games).

Kompletní sezman změn a novinek v nové aktualizaci najdete v tomto odkazu.

Zdroj: BFcz

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře